Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

NIERUCHOMOŚCI BAX JANUSZ JĘDRKOWIAK

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 7 Lubin

Mapa

697 291...

697 291 287

Chcesz sprzedać nieruchomość?

16

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia NIERUCHOMOŚCI BAX JANUSZ JĘDRKOWIAK

Filtruj

258 000 zł42,51 m² 6 069,16 zł/m²

Joanna Bednarz

Joanna Bednarz

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwu pokojowe mieszkanie z balkonem! Osiedle Świerczewskiego. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ok 43...

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł71 m² 10 408,45 zł/m²

Joanna Bednarz

Joanna Bednarz

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe bezczynszowe - 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem i pomieszczeniem gospodarczym o łącznej...

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł34,25 m² 5 459,85 zł/m²

Joanna Bednarz

Joanna Bednarz

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie dwupokojowe usytuowane na trzecim piętrze w budynku 4 piętrowym w samym Centrum miasta Lubina. Główne...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł118 m² 6 686,44 zł/m²

Joanna Bednarz

Joanna Bednarz

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący po generalnym remoncie z dużym warsztatem pod własne cele gospodarcze wraz zabudowaniami gospodarczymi...

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł68 m² 6 102,94 zł/m²

Joanna Bednarz

Joanna Bednarz

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie 68 m słoneczne i przestronne Osiedle Przylesie -lubin! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

Joanna Bednarz

Joanna Bednarz

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy w samym centrum miasta Lubina. Atuty nieruchomości; -...

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł49,40 m² 6 376,52 zł/m²

Joanna Bednarz

Joanna Bednarz

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w Głogowie o łącznej powierzchni 49,40 m2 na pierwszym piętrze w budynku...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł38 168 m² 65,50 zł/m²

Joanna Bednarz

Joanna Bednarz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedania budowlaną działkę o łącznej powierzchni 3,8168 ha w miejscowości Lisiec - gmina Lubin. Teren z przeznaczeniem pod...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

Joanna Bednarz

Joanna Bednarz

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia w nowym budownictwie z dużym tarasem! Oferujemy Państwu na wynajem nowoczesne, funkcjonalne dwupokojowe...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij